دانلود فیلم و سریال آسیای شرقی

موزیک ویدیو جدید TAEMIN به نام Sayonara Hitori - سئول دی ال

کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.
آدرس همیشگی سایت : seouldl.ir
لطفا یک افزونه تاریخ نصب کنید.
توضیحات

موزیک ویدیو جدید TAEMIN به نام Sayonara Hitori

دسته بندی : موزیک ویدیو کره ای تاریخ : یکشنبه 30 اکتبر 2016

موزیک ویدیو جدید TAEMIN به نام Sayonara Hitori

با سه کیفیت ۳۶۰ و ۷۲۰ و ۱۰۸۰ اضافه شد

موزیک ویدیو جدید TAEMIN به نام Sayonara Hitori

موزیک ویدیو جدید TAEMIN به نام Sayonara Hitori

با سه کیفیت ۳۶۰ و ۷۲۰ و ۱۰۸۰ اضافه شد

خواننده : TAEMIN
نام آهنگ : Sayonara Hitori
کیفیت : ۳۶۰ و ۷۲۰ و ۱۰۸۰
حجم : ۱۵ – ۵۱ – ۹۷ مگابایت
فرمت : mp4
مدت زمان ویدیو :۴:۰۱

آپلودبوی

دانلود با کیفیت ۳۶۰p و ۱۵m:

download

دانلود با کیفیت ۳۶۰p و ۵۱m :

download

دانلود با کیفیت ۳۶۰p و ۹۷m :

download

بیوگرافی کوچک:
Lee Taemin (이태민)
Nickname: Handy Boy Taemin
Birthday: July 18,1993
Position: Vocalist, Lead Dancer
Height: 175cm
Blood: B
ته مین تک فرزند نیست و یه خواهر بزرگتر
از خودش داره . ته
مین در هفته ی اول تور استعداد یابی کمپانیه اس ام در سال ۲۰۰۵ به این گروه
می پیونده. اطلاعات زیادی درباره ی زندگیه شخصیش در دسترس نیست بیشتر
فعالیت هاش با گروه بوده البته میشه گفت تنها عضو گروه هست که تجربه ی
بازیگری هم داره. اون در سریال طنز تلوزیونی Taehee-Hyegyo-Jihyun “Let’s
Go Dream Team! Season 2″در نقش Lee Junsu بازی کرده (البته همینطور که
خوندید به جای مین هو در این سریال رفته) ته مین با اعضای خیلی از گروه
ها در برنامه های مختلف ظاهر شده و دوستای زیادی هم داره.
 -اون همیشه مایکل جکسون رو تحسین میکنه
-از دیدن انیمه و فیلم های Ghibli لذت میبره
-تمین خیلی فراموشکار واغلب اوقات گذرنامشو از دست میده


چند نکته ی مهم:

  1. اگر از مطلب بالا راضی بودید به این مطلب ستاره دهید.
  2. در شبکه های اجتماعی ما عضو باشید.
  3. مطالب را به دوستانتان به اشتراک گذاری بگذارید.
  4. اگر زیرنویسی موجود نبود میتوانید از سایت زیرنویس یاب ما جستجو کنید… اگر زیرنویسی یافت نشد به معنی این است هنوز زیرنویسی برای آن فیلم و یا سریال  تعریف نشده است.
  5. در خبرنامه اینترنتی ما عضو باشید تا اخبار لحظه به لحظه سریال ها و سایت را دریافت نمائید.

با تشکر از صبر و شکیبایی شما

به این پست امتیاز دهید.
موزیک ویدیو جدید TAEMIN به نام Sayonara Hitori
3.44 از 16 رای

حمایت

638 بار مشاهده
دیدگاه کاربران انتشار یافته : 0 - در انتظار بررسی : 5
    • دیدگاه ارسال شده توسط شما ، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
    • دیدگاهی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با مطلب باشد منتشر نخواهد شد.